Wellness

Dopřejte si odpočinek a relax v našem zbrusu novém wellness centru.

Finská sauna
Po celodenním výletu jistě přijde vhod prohřátí svalů v teple sauny – pro ochlazení můžete zvolit ledovou vodu, nebo v zimě vyběhnout do závějí prašanu v uzavřeném dvoře hotelu. Poté si dopřejte ještě příjemné uvolnění při relaxační hudbě na lehátku v zimní zahradě.

Whirlpool

Nová elegantní vířivka SPA UMBRA vám díky vysoce účinným masážním tryskám perfektně uvolní svaly po celodenní námaze. Dopřejte si osvěžení těla i duše.

Infra sauna

Infračervené záření prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně a k intenzivnímu pocení tak dochází již při teplotě okolo 50 °C v prostředí, které nezatěžuje organismus. Po celou dobu pobytu v kabině dýcháte vzduch o teplotě 20 až 55 °C. To je zásadní rozdíl mezi klasickou saunou a infrasaunou.

Moderní sprchový systém s chromoterapií

Speciální sprchové hlavy se světelnou terapií, které vytvářejí dešťovou clonu tzv. amazonský déšť. Sprcha umožňuje celou škálu programů pro dokonalou relaxaci a povzbuzení organismu.

Cena za jednu hodinu privátního vstupu do wellness centra činí 500 Kč (kapacita až 8 osob). Hosté hotelu mají slevu 20%.

Nabídka masáží a kosmetických ošetření

Spolupracujeme s výborným masérem a vřele doporučujeme jeho sportovní a relaxační masáže. Bolí Vás záda? Snadná pomoc, p. Olšaník vám doporučí vhodnou masáž a vybere vhodné rehabilitační cviky. Vybírejte z široké nabídky. Vyzkoušejte masáž medem, nebo havajskou masáž „Lomi lomi“.

 

Odpočívárna – zimní zahrada
Po sauně a vířivce si dopřejte ještě příjemné uvolnění při relaxační hudbě na lehátku v zimní zahradě se solnými lampami. V letních měsících je k dispozici také příjemná relaxační hotelová zahrada , kde můžete odpočívat ve stínu stromů


Galerie Wellness centra

 家具調こたつテーブル 本体 【長方形/幅150cm】 ブラウン 『KIKYOU』 木製 継ぎ足付き 【代引不可】
お茶・紅茶 (業務用30セット) 井六園 深むし茶 300g/1袋 【×30セット】
FS508W【税込】 セイコークロック アミューズ時計 【ディズニー】 大人ディズニー [FS508W]【返品種別A】【RCP】
エドゥアール?マネ メロンと桃のある静物 P30サイズ P30号 910x653mm ※個人宛配送?代引不可※絵画 インテリア 額入り 壁掛け 油絵 エドゥアール?マネ
【第2類医薬品】ホノミ漢方 ワグラスD錠 2800錠 【RCP】
UK18−8六角型ミラープレート 20インチ (アクリル)
【在庫終了/貴女のサイズでイージーオーダー/当店工房で制作致します】【社交ダンスドレス・スタンダードドレス・モダンドレス】【No,G2094】【競技・デモ・正装】
極品 純狼毫筆 10本セット
【最高級グレード】 9.3mm 17.5cm スティブナイト・イン・クォーツ ブレスレット (メンズM、レディースLサイズ) 天然石 パワーストーン スティブナイト 輝安鉱 腕輪 スティブナイトブレス
ろ過瓶 10L (1-4416-14)