Wellness

Dopřejte si odpočinek a relax v našem zbrusu novém wellness centru.

Finská sauna
Po celodenním výletu jistě přijde vhod prohřátí svalů v teple sauny – pro ochlazení můžete zvolit ledovou vodu, nebo v zimě vyběhnout do závějí prašanu v uzavřeném dvoře hotelu. Poté si dopřejte ještě příjemné uvolnění při relaxační hudbě na lehátku v zimní zahradě.

Whirlpool

Nová elegantní vířivka SPA UMBRA vám díky vysoce účinným masážním tryskám perfektně uvolní svaly po celodenní námaze. Dopřejte si osvěžení těla i duše.

Infra sauna

Infračervené záření prohřeje tělo hluboko do svalové tkáně a k intenzivnímu pocení tak dochází již při teplotě okolo 50 °C v prostředí, které nezatěžuje organismus. Po celou dobu pobytu v kabině dýcháte vzduch o teplotě 20 až 55 °C. To je zásadní rozdíl mezi klasickou saunou a infrasaunou.

Moderní sprchový systém s chromoterapií

Speciální sprchové hlavy se světelnou terapií, které vytvářejí dešťovou clonu tzv. amazonský déšť. Sprcha umožňuje celou škálu programů pro dokonalou relaxaci a povzbuzení organismu.

Cena za jednu hodinu privátního vstupu do wellness centra činí 500 Kč (kapacita až 8 osob). Hosté hotelu mají slevu 20%.

Nabídka masáží a kosmetických ošetření

Spolupracujeme s výborným masérem a vřele doporučujeme jeho sportovní a relaxační masáže. Bolí Vás záda? Snadná pomoc, p. Olšaník vám doporučí vhodnou masáž a vybere vhodné rehabilitační cviky. Vybírejte z široké nabídky. Vyzkoušejte masáž medem, nebo havajskou masáž „Lomi lomi“.

 

Odpočívárna – zimní zahrada
Po sauně a vířivce si dopřejte ještě příjemné uvolnění při relaxační hudbě na lehátku v zimní zahradě se solnými lampami. V letních měsících je k dispozici také příjemná relaxační hotelová zahrada , kde můžete odpočívat ve stínu stromů


Galerie Wellness centra