Restaurace a kavárna

logo rilancio

Restaurace Family Hotelu Rilancio


O restauraci

Restaurace vznikla před třemi lety v roce 2014. Nejdříve byla otevřená jen pro hotelové hosty. Nyní se otevírá i pro lidi z venku. Restauraci najdete uvnitř hotelu v prvním patře. Umístění je poměrně neobvyklé, ale rozhodně to nevadí, ba naopak. Z oken je výhled na celé náměstí Kašperských Hor s dominantou kostela sv. Markéty, lyžařský vlek či magický svah Flusárna.

Vaříme jen z kvalitních surovin. Neustále vybíráme mezi dodavateli a lokálními surovinami, abychom pro Vás připravili jen to nejlepší a nejkvalitnější.

Náš mladý pan šéfkuchař pochází z pomezí moravsko – polských hranic. Vaření opravdu miluje a s každou surovinou si jen hraje, to vše se projeví ve výsledku jeho práce, která je úžasná.

dsc_0292

V našem jídelním lístku tedy najdete jak typicky české pokrmy, tak i moravské či polské laskominy.

 

Kavárna

dort

Tvarohový míša

V našem malém hotelu najdete i skromnou kavárničku, v přízemí naproti recepci naleznete útulnou místnost, kde si můžete pochutnat na lahodné kávě, horké čokoládě a nějakém sladkém zákusku.  Pohodovou atmosféru doplní praskající krb či hudba z našeho gramofonu.

Zákusky jsou připravovány vždy podle sezóny z čerstvých surovin a lokálního ovoce. V létě pečeme z borůvek z místních svahů, malin a ostružin od sousedů z nedalekých Nezdic, či domácích jablíček a rybízu.

DSC_0654

Košíček s ovocem

 

Do všeho dáváme pořádný kus srdce, protože, to co děláme, nás opravu baví.

Zavítejte k nám a ochutnejte 🙂

 

 

Níže najdete malou galerii našeho šéfkuchaře.


 

A některé sladké dezerty…


Nápoje hotelu Rilancio

Nabídka kvalitního alkoholu, vína od nejlepších českých a zahraničních vinařů.

 


POŘÁDÁNÍ AKCÍ

U nás v hotelu nabízíme možnost konání svatebních, narozeninových oslav či běžných posezení.

Je zde také příjemné zázemí pro různá , školení, teambulding – data projektor, plátno, wi-fi připojení v celém hotelu.

Můžete si pronajmout celý hotel, jsme schopni zajistit ubytovací kapacitu až 40 lůžek, plnou penzi, občerstvení během dne, rauty, bufety, brunche, coffee breaky a mnoho dalších.

 

 


Něco málo z naší nabídky…