Masáže

Masáže v hotelu Rilancio

Spolupracujeme s výborným masérem panem Olšaníkem a vřele vám doporučujeme jeho sportovní a relaxační masáže. Bolí vás záda? Doporučí vám nejúčinnější rehabilitační cviky nebo Vás přímo napraví. Chcete se chvíli nechat rozmazlovat? Vyzkoušejte masáž medem, nebo havajskou masáž „Lomi lomi“.

Pokud přijíždíte na kratší pobyt, doporučujeme objednat masáže před příjezdem do hotelu.

Vyberte si masáž dle vašich přání:

Ayurvédská masáž

Ayurvédská masážVýborná relaxační masáž pocházející z Indie, která je zvláštní svou podstatou a je nedílnou součástí životního stylu AYURVÉDY (volně přeloženo – nauka o životě). Cílem masáže je vyloučit z těla odpadní látky a nastolit rovnováhu těla a duše. Zlepšuje tělesnou a duševní konstituci, a má zejména detoxikační vliv na kůži a tkáně. Základním používaným prostředkem je sezamový olej.
Plosky nohou: délka masáže: 30 minut 350,-Kč
Masáž hlavy, šíje a obličeje: délka masáže: 45 minut 540,-Kč
Celé tělo: délka masáže: 135 minut 1.990,-Kč

Kávový peeling + čokoládová masáž

Kávový peelingVelmi oblíbená aromatická relaxační masáž, které předchází ošetření pokožky formou kávového peelingu. Následně je aplikována horká čokoláda v kombinaci se zábalem a na závěr je masáž, při které se používá kakaové máslo. výborná procedura pro uvolnění a pohodu.
Masáž zad: délka: 50 minut 680,-Kč
Tělo zezadu: 70 minut 930,-Kč

Kávový peeling: záda: 20 minut 230,-Kč
Peeling z mořských řas: záda: 20 min 260,- Kč

Havajská masáž Lomi Lomi

Lomi LomiHavajská masáž „Lomi lomi“ – špičková relaxační masáž, která svými terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Při masáži je používán speciální olej pro tuto masáž, přičemž tato masáž je charakteristická zejména používáním speciálních technik pocházejících z Havaje.
Havajská masáž záda + šíje délka masáže: 45 minut 590,-Kč
Havajská masáž celé tělo délka masáže: 90 minut 1.250,-Kč

Masáž lávovými kameny

Lávové kamenyŠpičková relaxační masáž, která svými terapeutickými účinky patří mezi nejoblíbenější způsoby odpočinku. Při terapii dochází ke kombinaci prohřívání kameny přes pokrývku s následnou masáží horkými kameny na holé tělo. S použitím speciálních havajských technik dochází k harmonizaci těla a duše.
Záda + šíje délka masáže: 50 minut 740,-Kč
Celková masáž: 135 minut 1 740,-Kč

Klasická masáž

Klasická masážKlasické relaxační švédské masáže vhodné pro uvolnění nejvíce namáhaných svalových partií těla.
Záda délka masáže: 30 minut 280,-Kč
Záda + šíje délka masáže: 50 minut 540,-Kč
Nohy délka masáže: 50 minut 580,-Kč
Celková masáž (záda, šíje, nohy) délka masáže: 90 minut 990,-Kč

Anticelulitidová masáž

anticelulitida masážVelmi účinná masáž v boji proti celulitidě a únavě nohou, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Působí na tukové buňky, stimuluje podkožní struktury pro zlepšení metabolismu. Ovlivňuje hluboký krevní tlak a lymfatický systém. Masáž je doplněna o tlakový zábal.
Masáž 60 min 690,-Kč

Baňková masáž

Baňková masážMasáž vycházející z principů čínské medicíny, která má pozitivní vliv na organismus. Působí na pokožku, pročišťuje póry, čistí krev, zlepšuje krevní oběh, působí na regulaci a funkce nervového systému. Zároveň stimuluje vnitřní orgány a zlepšuje peristaltiku. Kontraindikace: nesmí se provádět u klientů s problémy srdce a cukrovkářů!
Pro záda a šíji délka masáže: 45 minut 540,-Kč

Breussova masáž

Breussova masážJemná energetická masáž páteře prováděna speciálnímy tahy, která uvolňuje a často bezbolestně navrací hrudní a bederní obratle do správné polohy. Zmírňuje bolesti páteře a má účinek i na bolesti zad, které pochází často právě od páteře. K masáži je používán speciálně třezalkový olej, její součástí je zábal na závěr masáže.
Délka masáže: 30 minut 320,-Kč

Medová masáž

Medová masážJedná se o starou osvědčenou léčebnou metodu s využitím výborných účinků medu., s jehož pomocí dochází k odstraňování starých usazenin a toxinu z hloubky tělesných tkání. Nejkvalitnější terapie z hlediska detoxikace organismu a prokrvení pokožky. Masáž se provádí na zádech podél páteře. K masáži se používá kvalitní med od šumavských včelařů.
Pro záda – páteř délka masáže: 50 minut 670,-Kč

Dornova alternativní metoda

Dornova metodaŠetrná manuální terapie, pomocí níž jsou obratle a klouby uváděny do správné polohy, napravuje statiku těla, účinně odstraňuje fyzické a psychické bloky. Jedná se o kombinaci fyzioterapie a masáže.Vhodné nejen pro klienty s častými bolestmi kříže a kyčlí ale také pro klienty, kteří se chtějí do budoucna těmto problémům vyhnout. Tato masáž je vhodná i pro děti od 7 let.
Dornova metoda – dospělí délka masáže: 70 minut 740,-Kč
Dornova metoda – děti délka masáže: 45 minut 490,-Kč

Masáže pro těhotné

Masáže pro těhotnéKombinovaná masáž – myslíme i na Vás nastávající maminky a dovolíme si nabídnout kombinaci masáže krční páteře a masáže obličeje, tedy kombinace, které je vhodná po celou dobu těhotenství a je spojením „příjemného s užitečným“.Vždyť krční páteř trápí téměř každého a masáže obličeje není nikdy dost.
Délka masáže: 40 minut 490,-Kč

Rituální olejové svíce

Poměrně nová forma masáže, která je prováděna speciální olejovou svící od přední italské firmy GERARDS, která je hypoalergenní. Masáž začíná ošetřením pokožky peelingem z mořských řas a na ošetřenou pokožku následuje masáž rozehřátým voskem. Po masáži je pokožka nejen vláčná ale i krásně voní.
Délka masáže: 40 minut 590,-Kč

Bambusová masáž

Bambusová masážMasáž speciálně vhodná pro muže, účinná poměrně nová wellness procedura, při které se používají originální bambusové tyče různých velikostí, podle jednotlivých partií. Jedná se o tlakovou masáž, která nejen účinně působí na ztuhlé svaly ale i výrazně prokrvuje podkoží.
Záda + šíje: 40 minut 490,-Kč